Ako je lepšie dekorovať detskú izbu?

Ako je lepšie dekorovať detskú izbu? Vzhľad amatéra

Minulosť: úzkosť, domáce hádka o dieťa, ktorý nemá žiadne miesto pre stavbu železnice a reptania stará babička. Dlho očakávaný voľných m: vlastnej spálni, veľkú kuchyňu, a čo je najdôležitejšie – podivné stvorenia nebude mať medzi vami v skorých ranných hodinách. Vytvorenie má vlastnú samostatnú miestnosť.
Ako je lepšie dekorovať detskú izbu? Vzhľad amatéra

Hovorme o detskej izbe. Ako ho najlepšie usporiadať, najmenej zbytočné. Radujeme sa pre tých, ktorí môžu zmeniť nielen detský nábytok s rýchlosťou svetla, ale aj doma, a paláce. Nebudeme brať chlieb od dizajnérov bytov, nábytku a iných ako ich – tento cieľ nestanovujeme.

Konštrukcia detskej izby je teraz skvelá. A nábytok v obchodoch pre všetky chute a peňaženky. Ale nevháňajte do obchodov. Je potrebné vziať do úvahy všetky možnosti pre navrhovanie a farby skôr, koľko rokov si myslíte, že to kúpiť nábytok.

Očakáva sa predovšetkým počas štyroch až piatich rokov. Dobrá voľba, ak je krajina stabilná a vy a vaša práca nebude mať problémy. A druhé – pre druhé dieťa budete mať druhú detskú izbu. Povedzme v Amerike, že je to pravdepodobne štandard v našej krajine zatiaľ – fantázie.

Stáva sa, že v našich životných plánov zasiahne pán vyššej moci okolnosti sú odlišné, a to stane sa nemeniť nábytok do detskej izby. Dieťa vyrastie a bolo potešujúce jej jas a neobvyklé posteľ je príliš malá pre mladých akseleratov a tabuľka sa obrátil na double. A nemal rád sfarbenie nábytku: “Vôbec nie som dieťa.”

Tak možno trochu predvídať taký scenár a kúpiť nábytok do takejto štruktúry, kde je možné meniť šírku a výšku. Alebo vymeňte niektoré časti. Preto je lepšie vybrať nábytok bez kresieb, tichých tónov. Možnosti sú veľa – od bielej až po farbu prírodného dreva. Modré, zelené a fialové farby v dokončení vyzerajú rovnako dobre.

V detskej izbe sa zamerajte na detaily interiéru: záclony, steny, koberec na podlahe. Tieto veci sa môžu meniť oveľa častejšie a dávajú akýkoľvek vnútorný šarm.

Teraz pri výbere tapety pre steny nie sú žiadne problémy – čo chcete. Tapeta na maľovanie je vhodná pre dekoráciu interiéru. Niekoľkokrát, bez odstránenia samotnej tapety, zmeníte iba farbu. Začíname s čisto bielou už v mladom veku detí, potom meniť farbu na inú.

Povedia mi: Je to detské a musí vyvýšená posteľ to byť farebné. Správne, ale nezabudnite na dizajn stien. Na bielom pozadí, akékoľvek lepené nálepky vyzerajú skvele – od slnka s kvetinami až po lode v mori. Každú tému je let fantázie. A je ľahké ju nahradiť. Detské kresby v elegantných bagetách – tiež vynikajúcou možnosťou pre dizajn všetkých stien.

Pohodlný a funkčný nábytok, kde spolu s uzavretými skrinami sú otvorené regály. Rôzne hračky urobia miestnosť jasnejšou a elegantnejšou. Vo vyššom veku, namiesto hračiek teenager usporiadať svoje obľúbené bicykle, miniaplikácie, konzoly, slúchadlá.

Nezabudnite na športové úspechy dieťaťa. Guličky, obruče a iné športové vybavenie dokonale doplnia detskú izbu.

Švédske múry majú obdivovateľov i kritikov. Ak chcete zariadiť alebo nie v škôlke podobný športový komplex – podľa Vášho uváženia. Treba poznamenať, že je to predovšetkým pre batoľatá vo veku 3-5 rokov. A ak sa druhý športovec neočakáva, potom bude potrebné takéto športové vybavenie odstrániť.

Záclony – klondike pre dekoráciu interiéru. Všetky druhy farieb, tvarov, materiálov. Nemáte ešte potrebovať drahé ťažké závesy, veľmi chutné uzavreté kartounů závesy, dobré ako talianske farebnými okenicami, ak je v miestnosti je slnečno.

Nezabudnite na osvetlenie, stolové lampy, ktoré tiež zdobia interiér dieťaťa, pridaním špeciálne farbivo. Nafukovacie stoličky Banaby.sk – naše prízemie, pohovky – rôzne detské izby.

Pridajte alebo zmente detaily – a miestnosť sa bude vždy zobrazovať inak. No, ušetrené peniaze idú do druhej škôlky.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s